13 Mayıs 2013 #1794605

Teknosa Şarj Yeri Tutmuyor!

Bundan 8 gün önce teknosa kanyon mağazasından sony xperia u st25i telefon modelinden aldım.. aldığım telefonun şarj yeri tutmuyor yani ara kablo çok gevşek.. cevahir teknosa ya gidip teknik servise bırakmak istedim mağaza içerisinde sonynin teknik servisini yapmışlar ve o teknik servisde ki arkadaş benden para talep edilebileceğini söyledi.


8 gün olmuş ben telefonu alalı ve kullanıcı hatası diyebilirler dedi. peki teknosa neden o markayı satıyor neden kendi bünyesine koyuyor o zaman satmayacak. madem teknik servisiyle ilgilenmiyor niye faturada kaşesi imzası var. mağduriyetliğimin giderilmesini istiyorum. para talep edilirse işi tüketici hakları mahkemesine kadar götüreceğim!

Derya 51 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön