30 Mart 2013

Teknosa Şarj Aletimi Vermediler!

LXBH601011032B39D72200 ürün kodlu leptopumu batarya sorunundan dolayı kasım 2012'de garantiye verdim. 1, 5 ay sonra ürün geldi. Üstelik şarj aletini 'servis kaybetmiş. ' diyerek vermediler. Bir hafta sonra tekrar aradım 'gelin yardımcı olalım. ' dediler.


Geçici olarak standdaki ürünlerden birinin şarj aletini verdiler. En kısa sürede arayacağız ürününüzü teslim edeceğiz demişlerdi, aylardır kimse aramadı. Bugünde o geçici şarj aleti bozuldu. Leptopumu kullanamıyorum.

Anıl 254 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi30 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön