Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Teknosa Samsung Marka TV Eksik Ürünlerimi Vermiyor

Ercan
21 Nisan 13:09
327

Teknosa İstanbul Cevahir AVM'den teşhirde aldığım kapalı kutu Samsung TV'nin içerisinden TV ayağı ve kumandası çıkmadı. Ürünün kutusunu Samsung yetkili servisi açtı. Elimde tutanak olmasına rağmen ürünümün eksik parçaları verilmedi. Dava açtım, şimdi de avukatıma cevap vermiyorlar. Teknosa'nın savunması, personelin bana ürünü satarken içerisinde kumanda ve ayak olmadığını söylediği yönünde. Ben bu kadar para verip içerisinden ayak ve kumanda çıkmayan bir kapalı kutu ürünü neden alayım ki?

Gelişme
Gelişme

16 Mayıs 18:14

Teknosa'dan aldığım Samsung TV'nin içerisinden kumanda ve ayak çıkmadı. Tüketici haklarımı şikayet ettim. Teknosa, Samsung'un ürünleri temin etmediği için dava açmamız gerektiğini söyledi. Ben neden aldığım ürünü kullanamıyorum? Artık eksik ürünlerimi verin.

Ek
Ek
Ek
21 Nisan 13:13 (Şikayetten 4 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Öncelikle Teknosa’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz olumsuz deneyim için üzgünüz. Talebinizin çözümlenmesi için gerekli incelemelerimizi yapmaya başladık. Memnuniyetinizi sağlayabilmek için çözüm önerilerimizle sizi en kısa sürede arayacağız. İyi günler dileriz. Teknosa

Ercan
21 Nisan 13:15

Müşteri hizmetlerini defalarca aradım geri dönüşünüz sürekli oyalamaktan ibaret. Sorunumla ilgilenip çözün yeterli

Ercan
16 Mayıs 18:00
Teknosa Samsung Marka TV Eksik Ürünlerimi Vermiyor
Teknosa Samsung Marka TV Eksik Ürünlerimi Vermiyor
Teknosa Samsung Marka TV Eksik Ürünlerimi Vermiyor

Merhaba ara bulucu ile yapmış olduğumuz davada Teknosa 3 görüşme bizi bekletip sonrasında suçun Samsung da olduğunu söylediler ve gene bir fiyasko ile bizleri karşı karşıya bıraktılar ben bu TV yi sizden aldım paramıda size ödedim neden ürünümün eksik parçalarını vermiyorsunuz kimse bu firmadan kapalı kutu bir ürün almayın ürün eksik çıkarsa benim gibi mağdur olursunuz. Elimde ürünle alakalı evraklarıda paylaşıyorum servis tutanağını da inceleyin sonra mağdur olmayın.

Benzer Şikayetler

1

Teknosa Hasarlı Ürün Ve Ürünün Değişim Süreci Hakkındaki Şikayet

Okan
27 Eylül 2023 13:42
557
1

Teknosa'dan Aldığım Samsung TV İçin Yaşadığım Mağduriyet

Seher
28 Ağustos 2023 21:12
279
1

Teknosa'nın Hediyeli Ürün

Mustafa
07 Temmuz 2023 22:16
526
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz