21 Temmuz 2016

Teknosa Samsun Yeşilyurt Mağazası Sorumsuz ve Art Niyetli Hizmet!

Samsun Teknosa Yeşilyurt 'tan 1 adet Samsung 10.5 inch tablet aldım Niğde Teknosa mağazasından ödemesini yaptım. Ertesi gün Samsun Yeşilyurt Teknosa'yı aradım ve ellerindeki 1 adet sıfır açılmamış kutu tableti söz verildiği gibi bana kargoladıklarını söylediler. Zaten ürünün ödemesini yapmadan önce kendilerinden 2 kez teyit ettirdim ürünün stokta olduğunu. Aradan 1 hafta geçmesine rağmen ürün bana ulaşmadı ve bugün aradığımda ürünün hazırlarlarken ekranının kırıldığı ve göndermeyeceklerini söylediler. Oysa ki daha önce ürünün açılmamış paketinde olduğunu ve bana kargolandığını söylemişlerdi. Muhtemelen bir aldatma söz konusu kendim için binbir zahmet ile aldığım ürün kendilerince el konulmuş. Bu sorumsuz ve art niyetli durumun bir şekilde çözülmesini ve aldığım ürünün bana tedarik edilmesini rica ediyorum. Kesinlikle para iadesi istemiyorum. Aksi durumda konuyu hukuk yoluna taşıyacağım.

Nafiz 115 Okunma

Cevaplar

  • Nafiz23 Temmuz 2016

    Samsun Teknosa Yeşilyurt mağazası hala ürünümü tedarik etmedi. Gerekirse Samsungdan cihazın tedarik edilip tarafıma gönderilmesini talep ediyorum. Bunun dışında bir çözüm istemiyorum.

  • Teknosa Temsilcisi21 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön