12 Mayıs 2016

Teknosa Sağlam Teslim Ettiğim Telefonumun Kasasının Kırık Tarafıma Gönderilmesi

66******** ürün takip numarası ile Kırşehir şubesine sağlam bırakmış olduğum telefonum servise gittikten sonra tarafıma kasası kırık geldi. Bende telefonu şubeden almadım. 22.04.2016 tarihinden beri 20 gündür telefonum ile ilgili sonuç bekliyorum. Telefonumu sağlam bir şekilde Teknosa'ya teslim ediyorum kasa kırılıyor ama Teknosa benim mağduriyetimi giderme konusunda yavaş kalıyor. Şuana kadar herhangi bir çözüm üretilmedi. KVK ile görüşüyoruz oradan bilgi bekliyoruz diyorlar. Ben telefonu Teknosa'ya teslim etmişken KVK'nın karar vermesini neden bekliyorum. Teknosa'ya sağlam teslim ettiğim telefonumun kırılması benim suçum olmadığı için telefonumun değişimi konusunda destek talep ediyorum. İnşallah kısa sürede çözer ve dönüş yaparlar. 20 günü geçtiği için Tüketici Hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum.

Hakki 137 Okunma

Cevaplar

  • Hakki15 Mayıs 2016

    Sağlam teslim ettiğim ürünü tarafıma kırık teslim ettiler ve değiştirmem diyorlar. Ekte servis formu var buraya kaşe basıp ürünü sağlam alıp kırık teslim ettiklerini de kabul ediyorlar fakat hala yardımcı olmamakta ürünümü değiştirmemekte direniyorlar. Bende bu ekteki form ile tüketici hakem heyetine pazartesi günü başvuruyor olacağım.

  • Hakki12 Mayıs 2016

    Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alındı diyorsunuz fakat tarafıma dönüş yapılmıyor. Çağrı merkezinizi arıyorum kayıt alıyorlar ama dönüş yine olmuyor. Tarafınıza sağlam teslim ettiğim ürünün size teslim ettikten sonra kırılmasının mağduriyetini neden bana yaşatıyorsunuz. Neden sağlam teslim aldığınız ve size teslim ettikten sonra kırılan ürüne ait değişimimi yapıp mağduriyetimi gidermiyorsunuz.

  • Teknosa Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön