11 Mayıs 2013 #1792400

Teknosa Sağlam Gitti Bozuk Geldi!

Bilgisayarımın menteşesi kırıldı. Garanti kapsamı dışında olduğundan bir miktar para karşılığında serviste yapıldı. Ancak bilgisayarım geldiğinde mavi ekran hatası ile birlikte bir çok sorun çıkarmaya başladı. Yavaş olması cabası. Donanımsal bir sorun için veriyorum ve bilgisayarımın yazılımıyla ilgili sıkıntılar yaşıyorum.


Ayrıca Denizli/Forum Çamlık AVM Teknosa mağazasına götürdüğümde yetkili personel bir sorun yok deyip geri gönderdi. İlgilendi mi onu dahi bilmiyorum. Özellikle Denizli/Forum Çamlık AVM Teknosa mağazasında çalışanların daha özenli olmasını rica ediyorum!

Muhammed 36 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed11 Mayıs 2013

    ben toplantıdaydım onda dolayı ulaşamadınız bir daha arasanız memnun olurum

  • Teknosa Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön