13 Eylül 2013

Teknosa Saç Düzleştiricisini Tamir Edemedi!

Mart 2012 'de Teknosa'dan aldığım saç düzleştiricisi bozulduğunda Teknosa'ya götürdüm. 25 gün sonra tamir edilemediğini söyleyip para iadesi yaptılar. Böyle bir olay duymadım. Garanti belgesinin ne işe yaradığını sordum. Kendi servislerinde tamir olmadığını söylediler.


O zaman cihazı geri istedim . Nasılsa garantisi dolmadı kendi firmasına götürürüm dedim. Ona da yanaşmadılar. Şimdi soruyorum; 1) O zaman garanti belgesi ne işime yaradı. 2) O zaman aldığım ürünü bana bugün aynı fiyatla verir misiniz? Gerçi bundan sonra sizden bir şey almam.

Oya 65 Okunma

Cevaplar

  • Oya17 Eylül 2013

    Teknosa beni çok şaşırttı.Böyle köklü ve güçlü bir şirketin müşterisine bu tavrı anlayamıyorum. Birde garanti süresinin uzatımı için şu kadar lira daha verir seniz demişlerdi.İyiki kabul etmemişim. Benim için önemliolan garanti süresi dolmamış ürünüm neden iade ediliyor.Tamir edilemiyorsa yenisinin verildiğini ürünün kendi firmasıda söyledi. Ayrıca müşteriye "biz kendi servisimize gönderiyoruz olmazsa parayı iade ederiz" denirse iyi olurdu.

  • Teknosa Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön