Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Teknosa Roborock S7 Robot Süpürge Arızası

profile
28 Mayıs
537

2023 nisan ayında Sincan Optimum Teknosa mağazasından Roborock ® s7+ otomatik boşaltma istasyonlu robot süpürgeyi 17800 TL'ye eşime hediye olarak aldım. İşim nedeniyle aldıktan 4 gün sonra ürünün kurulumunu yaptım ve salonumda temizlik yaptırarak test ettim. Oldukça güzel bir şekilde çalıştı. Daha sonra bütün odalarda yerdeki engelleri kaldırdım ve seyahate çıkarken süpürgeyi bütün evi temizlemesi için çalıştırdım. 1 saat sonra lidar sensör hatası verdi. Seyahatten döner dönmez robot süpürgeyi aldım. İstasyonuna yerleştirdim ve birkaç kez tekrar çalıştırdım.

Her seferinde 1 dakika geçmeden aynı hatayı vermeye devam etti. Ürünü alışımın 7. Gününde mağazaya geri giderek durumu anlattım. İadesini istedim. Kabul etmediler ve servis raporu olması gerektiğini söylediler. Mecburen servise yolladım. Servise gönderirken şikayet olarak da yukarıdaki durumu yazdım.

Yaklaşık 18 iş günü sonra ürünün Teknosa'ya servisten döndüğü mesajını aldım. Sevinçle gittim, ürünü almaya ama ürünün içerisine servis raporu koymamışlardı. Hatta mağazadaki e*** isimli beyefendide bu durumun normalde olmadığını ama ara sıra olabileceğini söyledi.

Bende ürünü mağazadan servis raporu olmadan teslim almak istemedim. Teknosa yetkilileri bu konuda sadece mail atabileceklerini söylediler. Aramak bile istemediler. Ardından mail yoluyla rapor istenildi. 3 gün geçti, gelen giden olmadı. Teknosa'yı aramam üzerine ikinci kez Teknosa tarafından Roborock servisine rapor için mail atıldı ve servisten yine dönüş olmadı.

Teknosa tarafından Roborock servisini aramam istenildi. Aradım, durumu anlattım. Müşteri hizmetleri bana durumla ilgileneceğini söyledi. Bir gün sonra mağazayı aradım ve raporun geldiği söylenildi. Ürünü servisten mağazaya döndükten 7 gün sonra alabildim. Yani yaklaşık 1 ay boyunca aldığım sıfır ürünün peşinde koştum. Raporda sadece lidar kalibrasyonu yapıldı yazmışlardı.

Basit bir hataydı galiba dedim, sevindim ürünü aldım ve eve ® geldim. Yine bir odayı temizlettim ve başarılı bir şekilde süpürdü. İkinci aşama olarak dışarı çıkarken yine engel olabilecek eşyaları kaldırdım ve bütün evi temizlemesi için bıraktım. Yine 1 saat sonra lidar sensörü hatası geldi. Eve döndüm ürünü aldım, istasyonuna yerleştirdim ve tekrar çalıştırmayı denedim. Yine sensör hatası verdi ve durdu. Üründen ve Teknosa'nın güven kırıcı hareketlerinden, ürününün arkasında durmayışından şikayetçiyim. Bu konudaki mağduriyetimin giderilmesini ve ürünün iadesini istiyorum.

Teknosa Roborock S7 Robot Süpürge Arızası
Teknosa Roborock S7 Robot Süpürge Arızası
Teknosa Logo
28 Mayıs 20:15
Teknosa Logo
29 Mayıs 13:49
Özgür
29 Mayıs 14:00

Sorunumun çözüldüğü falan yok, arayıp sorunu bir de benim ağzımdan dinlediler ve tekrar kapattılar telefonu. Tekrar götürüp Teknosa'ya vereceğim ve servise göndereceğim. Ardından yine aynı hata olursa mecburen Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunacağım.

Özgür
01 Haziran 11:09

Teknosa'ya ürünü tekrar aynı arızadan Roborock yetkili servisine iade talebiyle göndermesini istedim. Sonucu yine buradan paylaşacağım.

Benzer Şikayetler

Teknosa Şubenize Ulaşamama Ve Davranışları

profile
1 saat önce
-

Ürünüm arzalandığı için Bursa Kent Meydanı Teknosa mağazanıza gittim gitmeden önce bir 20 kere aramama rağmen cevap verilmedi. Hiçbir şekilde gittiğimde de orada benimle ilgilenen beyefendi bu ürünü görür görmez servise götür dedi. Açıklama yapmadan ben de ürünü Teknosa'dan aldığım için istediğim ye...

Teknosa Şubenize Ulaşamama Ve Davranışları
Teknosa Şubenize Ulaşamama Ve Davranışları
Teknosa Şubenize Ulaşamama Ve Davranışları
+5

Teknosa Satın Alınan Ürünün Teslimatı Yapılmaması.

profile
11 saat önce
-

Teknosa Akasya mağazasından aldığımız Samsun 65 inc Akıllı TV söz verilen teslimat tarihinde gelmedi bunun haricinde kargo firması evimize yanlış ürün teslim etti! Parasını ödeyip aldığımız şey nerede belli değil! Bir yılan hikayesi! Aradığımızda ne ürünün nerede olduğu bilgisi ne de ne zaman gelece...

Teknosa Hasarlı Ürün Teslimatı Ve Değişim İade Yapılmaması

profile
1 gün önce
130

Bilmiyorum farkında mısınız ama Teknosa adından insanlar soğumaya başladı sebebine gelince anlatıyorum. İnternetten çamaşır makinesi aldım. Hasarlı geldi servis raporu mevcut firmanızın müşteri hizmetlerine kayıt açtırdım ilgili raporu durumu anlattım. Servis ürünün yandan darbeli göçük olduğunu kur...

Teknosa Telefonumun Gönderilmemesi Müşteri Mağduriyeti

profile
5 gün önce
303

Teknosa internet sitesinden telefon siparişi ettik. 3 iş günü içinde teslim edilir dediler. Bekledik, edilmedi. Hala sipariş alındı yazısı mevcut. Eşim en sonunda aradı, koskoca firmanın hiçbir mağazasında o telefonun olmadığını tedarik edeceklerini söylediler, ama tabi sürekli iptal edin. İsterseni...

Teknosa Telefonumun Gönderilmemesi Müşteri Mağduriyeti
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Teknosa Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 dk 1 sn
Benzer Şikayet Yaz