24 Ekim 2016 #6762673

Teknosa Resmen Mağdur Ediyor

Teknosa mağazasından yaklaşık 4 ay önce cep telefonu satın aldım. Ödeme esnasında bana bir de turuncu kart verildi ve 20 TL civarında bir bonus kazandığımı bu parayı bu kart ile 01.01.2017 tarihine kadar Teknosa mağazalarından harcaya bileceğimi söyledi. Dün İzmit şubesinden başka bir ürün aldım. Ürüne ait bir puan kazandı isem kartıma yüklensin diye çalışana verdim. Kartımda herhangi bir puan olmadığını söyledi. Kartı aldığım şubeye uğradım, bana kartı veren çocuğa 4 ay evvel söylediklerini hatırlatarak şimdi kartımda puan bulunmadığını söyledim. Bana cevap olarak Teknosa genel merkezinin sebepsiz nedensiz bu işlemi yaptığını kendilerininde mağdur olduğunu söyledi. Az önce müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi bana 9. ayın 20'sine kadar puanlarımı kullanmak için bilgi verildiğini sonra puanlarımın silindiğini söyledi. Bana herhangi bir bilgi verilmedi.

İlker 166 Okunma

Cevaplar

 • İlker27 Ekim 2016

  Firma tarafından konu ile ilgili arandım. tarafıma bonuslarin 9 uncu aydan itibaren iptal edilecegine dair tarafıma bilgi mesajı yollandığı söylendi. Ben ürünü satın alırken bonusları 31.12.2016 tarihine kadar geçerli olduğu söylenmişti. Siz benim ha cebimdeki 15 lira parayı çalmışsınız, ha bonusları iptal etmişsiniz. Ne farkı var! Ayrıca benim tarafıma gönderdiğinizi iddia ettiğiniz böyle bir mesaj gelmedi. Hem gelmiş olsa ben 15 lira için sizinle böyle bir diyaloğa girecek birisi hiç değilim. Gider kullanırdım. Salak yerine koyulmak hiç hoş değil. Firma temsilcisi bana yalan söylüyor. Benim için her şeyden önce dürüstlük gelir. Bir daha Teknosa dan 1 kuruşluk bile alışveriş yapmayacağım.

 • Teknosa Temsilcisi24 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön