10 Eylül
#12577963

Teknosa Reeder Tabletin Tamir Edilmemesi ve Takipsizlik

Teknosa'dan almış olduğum Reeder M10 Plus tablet tarafınız aracılığı ile servise gönderdim. Ürün uzatılmış garantiye de sahip. Ekran kırıldığı için 225 lira ücret istediler ödedim. Serviste hızlı gönderim adı altında 60 lira gibi bir tutar istediler. Ödemedim 15 gün cihazı teslim aldım ekran içinde derin çizikler vardı. Servis formunda 'kullanıma engel değildir' diye not düşmüşler. Kabul etmeyip geri yolladım. Düzeltecekler mi bilmiyorum.


Ayrıca daha önceki arızasında da kasko kapsamında servise gönderdim tabletin sorunu giderilmediği gibi alakası olmadığı halde tabletim Antalya'da başka müşteriye gitti. 3. şahıs 'tabletiniz ben de' diye aramasa haberim olmayacak. Oradan da ilgisi olmadığı halde Antalya Vatan Bilgisayar şubesi'ne gönderilip arıza yoktur notu ile bana gönderdiler. Tüm belgeler elimde mevcuttur. Konu ile kimse ilgilenmedi uzamasın diye mahkemeye gitmedim.


Geçen hafta tableti geri gönderdim. Hala dönüş olmadı. Sattığı malın arkasında durmayan Teknosa firmasından, servisi düzgün yapmayan Reeder firmasından şikayetçiyim. Tabletimin sağ salim teslimini istiyorum.

Murat Murat 420 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Teknosa Temsilcisi10 s

  Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz sizinle iletişime geçerek bilgilendirme sağlamıştır. Tüm görüş ve önerileriniz için 0850 222 55 99 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz. Teknosa’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Teknosa Müşteri Hizmetleri

 • Murat1 g

  Nihayet Reeder'dan cihazınız teslim alınmıştır mesajı geldi. Tabletimi onarılmı yapımış hasarsız bir şekilde istiyorum 24 iş günü oldu.

 • Murat1 g

  İlk olarak 14 ağustosta bıraktığım 4 eylülde problemli olarak teslim edilip servise geri gönderilmesi için bıraktığım tabletimden haber yok. Reeder bize gelen ürün yok diyor. Teknosa kargo teslim etmiş diyor. Kim yalan söylüyor

 • Murat4 g

  Evvelki gün Reeder ı aradığımda cihazın kendilerinde olmadığını takip numarasının kayıtlı olmadığını söylediler. Teknosa cihazın samsunda serviste olduğunu söylüyor. Kim Doğru söylüyor. 3. Gün kimse arayıp ilgilenmiyor.

 • Murat11 Eylül

  Dün telefonla Teknosa tarafından aranıp ilgili mağazadan bilgi alınacağı söyledi herhangi bir işlem yapılmadı. Takip mantığı burada şikayet yazınca 1 kere müşteriyi ara ama takip etme!

 • Teknosa Temsilcisi10 Eylül

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler