09 Mayıs 2013 #1787062

Teknosa Personelin İlgisizliği!

Antalya Özdilek mağazanızdan 04. 05. 2013 günü OBLIO MINTIS PLUS 7 XT tablet aldım. Tableti eve götürdüğümde şarj yapmadı. Bugün 08. 05. 2013 tarihinde arızadan dolayı aynı mağazanıza gittiğimde teknik servisine görevli bay ve bayana durumu izah ettiğimde benimle ilgilenmediler ve dinlemediler 4 günde arızalan tableti değiştirmeyi veya ek ücret vererek başka bir tablet almayı isteyip durumumu anlattım ama beni dinlemediler.


Hatta yeni aldığım halde elimizde var mı varsa onunla değiştirelim bakalım konu nedir demediler. Kocaman teknosa mağazasının elemanlarının ilgisizliğinden şikayetçiyim. Teknosaya yakışmayan ilgisiz elemanlardan dolayı birdaha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Mustafa 31 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön