30 Ağustos 2013 #1985095

Teknosa Personeli Yanlış Yönlendirdi!

Teknosa İstanbul Marmara Forum'daki alışveriş mağazasından bir adet hafıza kartı almak istedim fakat satış personeli (adının sonradan M. olduğunu öğrendiğim ) hafıza kartının istediğim ürün olup olmadığını bilmediğini söyledi deneyip öyle almak istediğimi söyleyince bana siz alın eğer olmaz ise sonra iade edersiniz dedi.


Orada denememe izin vermeyen zihniyet daha sonra kutusu açılmış (yani denenmiş ) malı geriye nasıl alır? Amaç sadece mal satmak. Bunu yetkili müdür olduğunu söyleyen F. beye ilettim ilgileneceğini söyledi. Oradaki satış personeli sattığı malın detaylarını bilmeli ve müşteriyi doğru şekilde yönlendirmeli.

Lütfü 61 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön