24 Temmuz 2017

Teknosa Personeli Eksik Bilgi Vererek Kandırıyor!

04.08.2016 tarihinde Teknosa mağazasından Preo p2 telefon satın aldım. Bir süre sonra şarj olmamaya başladı. Servise gönderdiler, kablosu değişti deyip gönderdiler. Haziran başında yine şarj olmamaya başladı servise gönderdiler. Bu sefer şarj giriş yerinin arızalandığını, bunun kullanıcı hatası olduğunu belirtip 100 TL istediler. Bende garantideki telefonun ücretle tamir edilmeyeceğini belirtip parayı kabul etmiyorum. Telefonumu geri gönderin dedim, fakat bu seferde arıza tespit ücreti olarak 30 TL istediler. Ben garantideki telefondan bu tür ücretler talep edilmeyeceğini söyledim.


Teknosa marka olarak aldığım telefonun Reeder marka telefon olduğunu öğrendim ve müşteri temsilcisi biz telefonu Reeder firmasına ürettiriyoruz cevabını verdi. Ben Reeder telefon aldığımı bilseydim bana ürünü ilk alırken bunu söyleselerdi. Ben ürünü kesinlikle almazdım. Teknosa beni bu konuda hem üzdü, hem de yanılttı.

Kasım 1.804 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi24 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz,   Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.     Saygılarımızla     TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön