22 Nisan 2013 #1755900

Teknosa Personeli Eğitilmeli!

Teknosa İstanbul Halkalı Arena Park'tan almak istediğim elektrik süpürgesinin kapalı kutusu olup olmadığını satış sorumlusu Z...i beye sorduğumda ellerinde hiç açılmamış kapalı kutu ve 2 tane teşhir ürünü olduğu söyledi. Kocaeli Teknosa Outlet mağazasına göndermelerini rica ettim.


Operasyon biriminden Y.....n hanımı arayarak tekrar kapalı kutu istediğimi hatırlattım. Ancak gönderilen ürün tozlu ve çizikler içerisinde bir üründü.Y.....n hanımı arayarak durumu anlattım bana 1 teşhir 1 kapalı kutu vardı gönderdik dedi. Ama kendi yanlışlarını ortaya çıkardı çünkü ellerinde 2 teşhir olması gerekirken 1 teşhir olduğunu söyledi ve kapalı gönderdik dedi. Böyle çalışanlar teknosaya hiç yakışmıyor.

Candan 94 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi23 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön