13 Mayıs 2013 #1793410

Teknosa Personel Kaba Davrandı!

Optimum Avm şubenizde girişte iyi akşamlar diye hoşnut bir şekilde karşılayan personeliniz, ve ürünü alana kadarki ilgi kusursuzdu. Taki kasaya geldiğimde taksit seçeneğini sorduğum bayan kasiyerin oflaya puflaya yanıt vermesiyle kusura bakmayın sizi yoruyorum diyerek gerilmemeye çalıştım.


Anneler günü için aldığım ürünün paketlenmesini istedim ancak yapamayacaklarını baştan savar bir şekilde söylemeleri cidden sinir bozucuydu. Ve Personelinizden B.Y.S.' ya o anki durumu farkedip bana yardımcı olacağını söylemesi benim için çok değerliydi. Değerli personelinize burdan bir kez daha teşekkür etmek istedim.

Şenay 36 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön