25 Nisan 2013 #1763307

Teknosa Personel Davranışı Hiç Hoş Değil!

17 nisanda 1 arkadaşımla teknosa kahramanmaraş merkez şubesine gittim wireless adaptör almaya gittim hiç kimse ilgilenmedi kasadaki adama hiç kimse ilgilenmiyecek'mi diye sordum. Biraz bekleyin şimdi gelir dedi 5 dk. bekledim birisi geldi wireless adaptörlerden 1 tanesini beğendim.


Üzerinde 300 metreye kadar çeker yazıyordu dedim bu kadar çeker'mi diye dediki bu para etmez 10 metreyi bile zor çekiyor dedi, peki burada 50 metreyi çekebilecek bir ürün varmı dedim dediki burada hiç biri çekmez 50 metreyi boşuna paranı verme hepsi kötü ürünler dedi sürekli ters cevap veriyor diye sinirlendim gittim.

Mehmet 53 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön