14 Haziran 2013

Teknosa Parasını Ödediğim TV'yi Teslim Alamıyorum!

24. 03. 2013 Tarihinden Ankamall Teknosa mağazasından LG 55LM640 FHD 3D markalı LED ekran TV aldık. Temmuz ayında evlenmemiz sebebiyle almış olduğumuz TV'yi ileri bir tarihte teslim alacağımızın bilgisini verdik. Mağazadan tarafımıza söylenen ise ''istediğiniz zaman Şube telefon numarasından ulaşın, almış olduğunuz ürünü istediğiniz adrese teslim edelim'' şeklindedir.


3 gündür internette ki bütün numaralardan şubeyi aramamıza rağmen hiçbir şekilde ulaşamadık. Daha sonra Teknosa Müşteri Hizmetlerini aramamıza rağmen sağlıklı bir geri dönüş sağlanmamıştır. Kısaca parasını verdik ürünü teslim alamıyoruz. Teknosa olarak pazarlamanın ürünü satana kadar olduğundan vazgeçmeleri gerekmektedir.

Zekiye 67 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi14 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön