31 Ağustos 2013 #1986541

Teknosa Para Puanlarımı İade Etmedi!

Teknosa outlet center Kocaeli mağazasından 21 Ağustos 2013 saat 20:33 sularında harici bellek almak için kasaya ödeme yapmaya gittim. İlgili kasiyere Vakıfbank World kartımda bulunan para puanı kullanmak istediğimi belirttim. Görevli kredi kartımı aldı ve pos makinesinde işleme başladı. Kredi kartımda bulunan 106 (yüzaltı) TL para puanı kullandırdı.


Daha sonra kartı pos makinasından bir telaşla çıkardı ve şifresiz işlem yaptığını şirket politikası gereği para puanlarımı iade edeceğini söyledi. Malesef iade işlemi gerçekleşmedi. İlgili banka ve Teknosa ilgililerinin hatalarının çözümünü Tüketici Mahkemelerine taşımaya karar verdim.

Erhan 130 Okunma

Cevaplar

  • Erhan07 Eylül 2013

    Sayın outlet yetkilisi; 21.08.2013 saat 20:33:19 da teknosa outlet center kocaeli şubesinden para puan kullanarak yapmak istediğim alışveriş teknosa çalışanı tarafından benim isteğim olmadan iptal edilmiştir. O an itibari ile 106(Yüzaltı) tl world puanım defalarca teknosa ve banka müşteri hizmetlerini aramama rağmen hesabıma yatırılmamıştır. Bu size attığım ikinci şikayet maili olmasına rağmen geri dönüş olmamıştır.... Sayın ilgilinin bu şikayetimi dikkate almasını,sorunun çözümü için katkıda bulunmanızı beklemekteyim. Aksi takdirde kanuni haklarım saklı kalmak üzere tüketici mahkemesine başvuruda bulunacağımı bildiririm. saygılar.

  • Teknosa Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön