29 Ağustos 2013 #1982915

Teknosa Önceden Açılmış Ürünü Sattı!

Teknosa mağazasına civarında LG Nexus 4 isimli telefonu almaya gittim. Orada telefonu inceledim. Zaten önceden de aklımda olan telefonu alacağımı söylediğimde oradaki görevli arka tarafa gitti. Elinde bir paketle kasalara doğru ilerledi bizde peşinden gittik. Paketi açarken görmedim fakat paketin üstünde ufak bir aşınma vardı ve de telefona baktığımda üstünde herhangi bir jelatini yoktu.


Telefonu bende elime aldım ve inceledim fakat görünürde bir problem yoktu yinede emin olmak için görevliye teşhir ürünü filan değil de mi bu çünkü açarken görmediğimi belirttim oda olmadığını söyledi fakat eve geldiğimde telefonun gövdesinde çizik olduğunu gördüm. Önceden açılmış ürünü sattılar bana.

Emre 60 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön