15 Şubat 2013 #1634032

Teknosa Olmayan Ürünü Satıyor!

Geçen hafta başında manavgat teknosaya gittim. 42lm660s kodlu ürün almak için. oradaki görevli ellerinde olmadığını ama tedarik edeceklerini söyledi. ben de düğünümüz olduğunu, eğer erken gelmeme ihtimali varsa söylemesini istedim. en geç şubatın 7 sine geleceğini söyledi. tabiki de gelmedi. ayın 9 unda gittim.


Daha gelmediğini sonraki hafta geleceğini söyledi. ha bir de neymiş gelmezse üst kategorideki ürünü fiyat farkıyla satabilirmiş onu da söyledi (ben de kafa yok ya sanki fazla para verince daha iyisini alabilecekken keyfimden sanki onu aldım) ayın 14 ü oldu hala bu ürün yok. şimdi yarın benim kınam var yarından sonrada düğünüm. ama evim sayenizde hazır değil. ne yapayım siz söyleyin.

Ali 82 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön