16 Şubat 2013

Teknosa Navigasyon Cihazı İade Almıyorlar!

Ürünü 02, 02, 2013 tarihinde teknosa natılus acıbadem mağazasından aldım ürünü alırken prihana marka navigasyon cihazını almak istiyordum ancak görevli personelin ısrarı üzerine tomtom markalı navigasyon cihazını aldım ben ürünü alırken bluetooth olduğunu söylediler ama yok ve şimdi ürünü bana satan personel siz yanlış anlamışsınız ben öyle birşey demedim dedi.


Müşteri hizmetlerine gittim durumu izah ettim bu sebepten dolayı hiç bir ürün iade alınmaz dediler
Ben teknosa personeli tarafından yanlış yönlendirildim bu ürün benim ihtiyaçlarımı karşılamıyor ödediğim tutarın geri iade edilmesini talep ediyorum.

İbrahim 94 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön