01 Kasım 2016

Teknosa Müşteriye Doğruyu Söylemiyorlar!

Web sitelerinde "aynı gün kargo" yazan ürünü aldım. Gün bitti kargoya vermediler. " tedarik ediliyor yazıyor" Telefon açtım. ''Depoda yoksa bulmaya çalışıyorlardır'' dediler bir de. ''Aynı gün kargo yazıyor ve hala da yazıyor'' dedim. ''Yorum yapamam'' diyorlar. Hem müşteriye yanlış bilgi veriyorlar, ellerinde olmayan malı hemen kargo diye satıyorlar. Hem de yardımcı olmuyorlar. Kesinlikle memnun değilim ve bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Sinan 112 Okunma

Cevaplar

 • Sinan01 Kasım 2016

  Değerlendirilecek bir şey yok aslında. Satış yapmak için yalan beyanda bulunuyorsunuz. Diğer şikayetçilerin yorumlarını da okudum, benden başka müşterilere de yapmışsınız. Sizden almamız için aynı gün kargo veya 1 saat içerisinde mağazadan teslim yazıyorsunuz. Ama sonra tedarik sürecinde kalıyor yaptığımız işlem ve kargoya falan vermiyorsunuz. Sizden bir daha alışveriş yapmam aileme de yaptırmam.

 • Teknosa Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön