03 Mayıs 2016

Teknosa Müşteri Odaklı Satış Yapmıyor

Dün Zonguldak Esas 67 Burada AVM Teknosa'dan Samsung Note 4 telefon almaya gittik. Telefonun kredi kartından 100 TL olarak parça parça ödeme yapacaktık ama mağaza sorumlusu bu şekilde ödeme yaparsanız haksız kazanç sağlamış olursunuz diyerek ürünün bu ödeme şeklinde satmadı. Daha sonra dedik ki ürünü Teknosa.com'dan alalım orada hediye çeki kazanacağız. Aldı eline telefonu gösterdi, bakın hediye çeki vermiyor. Halbuki eve geldik, Teknosa.com'a girdik, ürünü sepete ekledim ve ekte olan ekran görüntüsünü aldım. Teknosa satış elemanı ve mağaza sorumlusu yüzünden hem hediye çekini kazanamadım, hem ödeme yöntemini kabul etmediği için 160 TL zarara uğradım. Ben sana 1800 ödemeyeceğim, sonuçta sen hem kendi mağaza cirom artsın diye bana yanlış bilgi verip hediye çekimi kazanmama engel oluyorsun, hem ödemeyi benim istediğim gibi yapmama engel olarak beni maddi 160 TL zarara uğratıyorsun.

Sinan 233 Okunma

Cevaplar

  • Sinan04 Mayıs 2016

    Bilgisiz bir müşteri temsilcisinden arandım ve sorunum geçiştirildi, ben ona ödeme şeklinden bahsediyorum o bana taksitli satıştan şaka gibi, hediye çeki olayından bahsediyorum o bana anlıktır o kampanya diyor harbi bu Teknosa çalışanları bilgisiz ve müşteri memnuniyetinden çok uzak bu firmadan uzak durmak gerek her yere yazacağım. Bir firma anca bu kadar beceriksiz ve kalitesiz eleman çalıştırır.

  • Teknosa Temsilcisi03 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön