20 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8398427

Teknosa Müşteri Memnuniyetinin Bu Kadar Önemsiz Olduğu Başka Bir Mağaza Daha Görmedim

Teknosa 'dan Arçelik marka microdalga fırın aldık. 3-4 gün sonra ürünü açtığımız için geç götürmüş olduk, o ara iadesi istediğimiz zaman 24 saat içinde iade yapılır, onun dışında hiçbir şekilde iade ödeme yapılamaz gibi bir bilgi aldık.


Tabi mağazaya gittiğimizde aynı sorunu yaşayan bir bayan daha olduğunu ve memnuniyetsiz bir şekilde mağazadan çıktığını gördüm. Müşteri memnuniyetinin bu kadar önemsiz olduğu başka bir mağaza daha görmedim. Bir daha Teknosa'dan hiç bir şekilde alışveriş yapmayacağımı ve çevremdeki insanlara uyarıda bulunacağımızı da söylemiş olayım. Mağaza yetkilisi ve çalışanlarının sadece 24 saat içerisinde iade olması gerektiği onun dışında hiç bir şekilde para iadesinin yapılamayacağına dair bir evrak yazı görmek istediğimde olmadığını belirttiler. Zor bir şekilde cihazı kendilerine verip Maximum 25 günde sonuca ulaşacağını anca o şekilde iade yapılabileceğini söylediler!

Leyla 356 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi20 Mayıs 2017

    Değerli Müşterimiz,   Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.     Saygılarımızla     TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler