01 Eylül 2015

Teknosa Müşteri Memnuniyeti Yanıltması!

Teknosa'da indirime giren bir ürünü internetten alamıyorum, telefonla sipariş veremiyorum, bulunduğum şehirdeki mağazaya transfer ettiremiyorum (60 TL diye-prosedür gereği 100 TL olması gerekiyormuş), işin kötüsü bu konuda şikayet girmek istiyorum, prosedürünüzü değiştirin dediğimde şikayet de yazdıramıyorum. F. isimli personelden böyle bir şikayet giremem, cevap verecek başka makam yok gibi cevaplar alıyorum. Müşteri memnuniyeti diye övündüğünüz anlayış nerede kaldı?

Oğuz 109 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz02 Eylül 2015

    hizmet anlayışınızda bir yanlış anlama var bence. 10 TL'lik T-Shirt'ü bile transfer ediyor, 9 TL. 'lik kabloyu şehirlerarası 2 mağaza gezdiriyor. Para ediyorsa, kar varsa tamam, yoksa prosedür. 100 TL'lik değerlendirmeyi neden ürünün orijinal fiyatı üzerinden yapmıyorsunuz o zaman.? Ürün de altı-üstü Modem. Sanki mağaza transfer edilecek. Yazık. Büyük diye anılan teknoloji mağazası.

  • Teknosa Temsilcisi01 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön