10 Nisan 2013 #1734899

Teknosa Mavi Ekran Sorunu!

Teknosa aldığım laptopu 4 kere servise gönderdi. Artık 3. gidişte şarj cihazı kayboldu. 4. gidişte ise servis artık içindeki virus programından dolayı mavi ekran olduğunu belirtti. Ben de ilk servise gönderdiğimde üzerinde virüs programı yoktu o zaman nasıl oldu diye sormak istiyorum. Herhalde durduk yere 4 sefer insan bir laptopu sorunlu olmadıkça göndermez!


Mavi ekran sorunu hala var. Teknosa ne önerdi diye düşünenler için ise yine servise gitmesi gerektiğini belirttiler. Yani teknosa sattığı ürünün arkasında değil ve destek de vermiyor. Ayıplı ürün elimde kaldı. Teknosadan çok şikayetçiyim. Mağdur etti ve ürünü aldığımdan beri sürekli arızalı.

Muge 27 Okunma

Cevaplar

  • Muge27 Kasım 2013

    kesinlikle teknosadan birsey almam artık.

  • Muge11 Nisan 2013

    Acıkcası beni aradıkları icin ben de karsı tarafı aradım ve daha sonra yine beni aradilar. Icimde bir umut vardı. Ancak bana onerilen çözüm yöntemi yine ÜRÜNÜ SERVİSE GÖNDERMEK oldu. Eger gonderip ve onlara da takip nosunu verirsem. Servisten gelen rapora gore islem yapilabilirmis. Yani MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ tamamen SERVİSE gönderme ile ilgili. 5. kez servise gönderirsem yine bana inanmayıp SAYIN YETKİLİ SERVİS lerine inanacakları için buraya yazmayi herkesi bilgilendirmeyi uygun gördüm. Değişim yerine yine servise gönder 10-12 gün bekle ve raporu ve ürünü teslim al. Bu iş gerçekten teknosaya hiç yakışmıyor. Alternatif hizmet koşulu daha önce ve herkese verilen hizmet koşulundan farksız. Gerçekten bir daha teknosa ile çalışmayı ve kimseyi de oraya yönlendirmeyi düşünmüyorum. Bir müşterisini mağdur ederek kaybettiler.

  • Teknosa Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön