01 Ağustos 2017

Teknosa LG LED TV Sorunları.

Teknosa Kadıköy Tepe Naitulus'den Almış olduğum LG LED TV 'mi özel kasko yaptırdım. Durumu orada çalışan arkadaşlara anlattım evde küçük çocuk olduğunu bu almış olduğum televizyon 2. olduğunu söyledim. Bizim oğlan TV'nin camını çiziyor dedim bu yüzden kasko yaptırmak istedim, fakat şunları açık ve net olarak belirttim bu belirttiklerim olmuyorsa boşuna kasko yapmayalım dedim. Bunlar 1. cam çizikleri,2.cam kırılması v. S hepsini karşılar yüzde 60 geri ödenir demişti, bende Teknosa'yı aradım ulaşmak için 2 gün uğraştım ve sonunda telefona çıkan arkadaş TeknoGaranti telefonu verdi bende burayı aradım 4 gün sonra eve gelip aldılar. Ümraniye'deki servisi defalarca aramama rağmen hep meşgul cihaz 4 gündür orada evde çocuklar var alan arkadaşa da özellikle söyledim yüzde 60 verilecekse hemen işleme başlatın bende gideyim Teknosa'dan yeni bir TV alayım bu kadar kolay ama yine arıyorum yok.

Faruk 2.210 Okunma

Cevaplar

 • Faruk03 Ağustos 2017

  şu anda Teknosa veya Teknosa'nın garantisinden telefon bekliyorum puan vereceklermiş bekliyoruz ne arayan var ne soran var.

 • Teknosa Temsilcisi01 Ağustos 2017

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön