05 Nisan 2013
Yorum Yap
#1727024

Teknosa Laptop Gönderildi Batarya Kırık Geldi!

Samsung marka laptopumu fan sorunundan dolayı garantiye gönderdim gönderdiğimde hiçbir şekilde bataryam da sorun yoktu ancak servisten geldiğinde bataryadaki tırnaklardan birinin kırıldığını fark ettim laptopu bataryadaki tırnak kırıldığı için geri gönderdim ancak servis bana bataryanın kırık olduğunu ve 185tl ücreti olduğunu söylüyor.


Açıklamaları da laptopu ilk gönderdiğimde kırık olduğu peki öyleyse laptopun her yerine bakan teknoasist niye gönderirken sadece kasa üzerindeki çiziklerden bahsediyor da bataryanın yerine oturmadığını söylemiyor teknosadan ürün aldığımı bir kere daha pişman oldum!!

Ayberk Ayberk 117 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn. Yetkili ; Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir. Konuyu bilgilerinize sunariz. Saygilarimizla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler