20 Mart 2013 #1696980

Teknosa Kusurlu Ürün Satışı ve Değişim Yapılmaması!

Teknosa cevahir mağazasından 16/03/2013 tarihinde tv scart kablo aldım. Ancak eve geldiğimde ürünü tv soketine takarken elimde dağılıverdi. İşin ilginci ürünü açtığımda herhangi bir kırık çatlak olmaması. Ürün değişimi için mağazaya gittiğimde 9, 90 TL lik ürünü servise göndermem gerektiğini ve değiştiremeyeceklerini söylediler.


Teknosanın müşteri odaklı olmayan bu tavrını ve 10 liralık bir kabloyu dahi değiştirmemesini kınıyorum. Kurumsal bir firmanın bireylere satış yaparak kar elde etmeleri sözkonusu iken, ürün satılana kadar sizin köleniz olan ama satıştan sonra yüzünüze dahi bakmamaları çok acı. Üstelik ben bu mağazadan 1 hafta önce 4 bin liralık alışveriş yaptım.

Cengiz 256 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi21 Mart 2013

    Sn. Yetkili ; . Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir. Konuyu bilgilerinize sunariz. Saygilarimizla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

  • Cengiz21 Mart 2013

    İşi şikayetvar.com'a kadar taşıdığınız için artık size ulaşmama gerek yoktur. teknosadan alışveriş yapacak olan tanıdıklarımı ve internet sakinlerini uyarmak görevim. Bu, teknosa ile son alışverişimdir. saygılar.

  • Teknosa Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön