16 Eylül 2013 #2013319

Teknosa Kullanılmamış Ancak Ambalajı Açılmış Ürün Değişimi Yapmıyor!

13.09.2013 tarihinde Carrefoursa Mavişehir İzmir, Teknosa mağazasından alınan bilgisayarı, sadece ambalajı açıldığı için değişim yapılamayacağını söylediler. Hediye olduğu için benim isteğimle alınmadı; değiştirmek ve gerekirse de ürün iadesi yapmak istedim ancak hiç ilgilenilmedi.


Kutusunu açmadan ürünleri nasıl kontrol edeceğiz ayrıca internet üzerinden sağlanan tüketici hakları neden kendi mağazasından alınan ürünler için geçerli olmuyor. Ayrıca ürün fiyatı tüketici haklarında direkt tüketici mahkemesine başvurabilmek için gerekli minimum değerin üzerindedir. Tekrar gideceğim yardımcı olunmazsa.

Funda 1.126 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön