15 Şubat 2013

Teknosa Kullanıcı Hatasıymış!

Teknosa mağzasından asus marka notbook aldım cihaz mağzadaki en son kalan ürünmüş teşhir ürünü olarak satışı yapılıyormuş ve bana bunun açıklamasını hiç personeli yapmadı ürünün üzerindeki defoyu ( ezikliği ) 2. gün sonra fark ettim ve cihazı kesinlikle kutusundan dahi çıkarıp kullanmadım.

Şehir dışında üniversite okuduğumdan dolayı ve bir yakınımın vefat etmesinden dolayı cihazı 25 gün sonra aldığım teknosa mağzasına garantiye gönderilmesi için götürdüm. garantiye gönderene kadar canım çıktı ve 15 gün sonra telefon açılıyor şahsım tarafıma ürününüz kullanıcı hatası olarak tesbit edildi 170 tl fiyata tabi tutulur yaptırmak istiyor musunuz diye.

Ömer 69 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön