Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Teknosa Kredi Alışveriş Kredisi Hatası

profile
29 Mayıs
116
Barbaros'un Teşekkür Mesajı
“İlgi ve alakasından dolayı Özge hanıma çok teşekkür ediyorum, umarım kendisi çok iyi yerlere gelir. Yaptığım görüşmelerde tek yapıcı ve çözüm odaklı hareket eden, konuyla bizzat ilgilenip müşteri memnuniyetini ön planda tutan tavrından dolayı çok memnun kaldım.”

Teknosa'dan alışveriş kredisiyle internet üzerinden 9699 TLye Samsung a3 ®4 aldım fakat çektiğim kredi Teknosa'ya gitti ama siparişim oluşturulamadı. 3 gün bekletildikten sonra "iadesinin yapılacağı" söylendi paranın ama ben "para iadesi istemedim ürünümü almak istiyorum" diye belirttiğimde bana. Bunun olamayacağını ürünü veremeyeceklerini yalnızca para iadesi yapacaklarını söylediler. Şimdi aynı telefonu almak istediğimde 300 TL zarardayım ve param ® yattığında belki daha çok zararda olacağım. Koskoca kurumsal büyük bir şirket hem beni 3 gün kendi hatasından mağdur ediyor hem de daha yüksek ücret ödemek zorunda bırakıyor. Bu kabul edilemez bir şey eğer sorunum çözülmezse ilk yapacağım iş mahkemeye vermek olacak. Ben güvenilir olduğu için tercih ettim ama görüyorum ki güvenilirliği geçtim hakkaniyet bile yok Teknosa'da bir daha kesinlikle alışveriş yapmam ve yaptırmam çevreme.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Teknosa Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 dk
Teknosa Logo
29 Mayıs 13:40
Barbaros
29 Mayıs 14:51

3 gündür mağdurum ihtiyacım olan telefonu şirketinizin adına güvenerek sizden aldım ve hâlâ bekletiliyorum bir de fazla para vererek almaya zorlanıyorum. Sizin bu mağduriyetimin karşılığında bana hediye vermeniz gerekirken cebimden para almaya çalışıyorsunuz. Kurumsallık, müşteri memnuniyetini öne çıkarma felsefeleriyle şu bana yapılanlar kesinlikle örtüşmüyor. Bir fenomen olup bu sıkıntıyı sosyal medyaya yansıtsaydım telefonu eminim bana hediye ederdiniz. Güç eşittir hakkını alma olmamalı eşitlik herkese lazım günü gelir sizin firmanıza bile lazım olur elbet.

Teknosa Logo
30 Mayıs 10:43
Barbaros
30 Mayıs 12:53

İlgi ve alakasından dolayı Özge hanıma çok teşekkür ediyorum, umarım kendisi çok iyi yerlere gelir. Yaptığım görüşmelerde tek yapıcı ve çözüm odaklı hareket eden, konuyla bizzat ilgilenip müşteri memnuniyetini ön planda tutan tavrından dolayı çok memnun kaldım.

Benzer Şikayetler

Teknosa Alışveriş Kredisi Sorunu

profile
14 Ekim 2022
138

13.10.2022 tarihinde Samsung Galaxy A03 SM-A035F telefonu ING Bank üzerinden alışveriş kredisi ile almaya çalıştım. Alışveriş kredisi onaylanmış olmasına rağmen ürün satışı gerçekleşmedi. Ürün sepette gözüküyor. Bankayla iletişime geçtim. İlgili sorunumu aynı gün Teknosa Müşteri Hizmetlerine bildird...

Teknosa ING Kredisiyle Aldığım Ürünün Siparişi Oluşmadı

profile
1 hafta önce
208

19.09.2023 tarihinde ING bankasından alışveriş kredisiyle iPhone 13 128gb telefon aldım. Teknosa ödemeyi almasına rağmen siparişim oluşturulmadı. ING bankasını aradığımda ödemenin yapıldığını söylüyorlar. Teknosa'ya dekontu, bana verilen referans numarasını ve gelen SMS'i mail olarak attım. Ürünümün...

Onaylı Kredime Rağmen Teknosa Telefon Satışını Onaylamıyor!

profile
01 Temmuz
296

Teknosa'dan ING Banktan 19 000 TL'lik onaylanmış alışveriş kredisi ile bir telefon siparişi verdim. Ancak yaklaşık bugün itibari ile 3. CÜ gün olmasına rağmen, Teknosa onaylanmış kredime rağmen gerekli evrakları tamamlayıp bankaya ulaştırmamıştır. Ve bu sebeple alışverişi bitirip telefonumu gönderme...

5
Çözüldü

Teknosa Parasını Aldığı Halde Siparişi Oluşturmadı.

profile
28 Haziran
272
"Teknosa Çağrı merkezinden aradım ve sistemsel kaynaklı bir sorun olduğu için siparişimin oluşmadığı tarafıma bildirildi ve hızlı bir şekilde hak kaybı yaşamadan siparişim oluşturuldu ve kargoya verildi. Teşekkür ederim"
3

Teknosa 16900 TL Mi İade Etmeyen Bir YAL*NCI Çoban Hikayesi.

profile
26 Nisan
977

Teknosa kadar müşterisini mağdur eden, iş bilmez, sorumsuz başka bir büyük firma var mı bilmiyorum. Web sayfasından iPhone marka bir telefonu alışveriş kredisi ile almak istedim. Ürün bedeli olan tutar hesabımdan kesilmesine karşın sipariş oluşmadı. İşte bu bölümden sonra sizlere YAL*NCI çoban hikay...

3 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Teknosa Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 dk
Benzer Şikayet Yaz