11 Ocak
Yorum Yap
#11436531

Teknosa Kötü Bir Şirketsiniz!

İki hafta önce kaskosuyla beraber 9 bin TL'yi bulan Huawei Mate 20 Pro aldım alacakaranlık renginden istememe rağmen müşteri temsilcisinin hatası yüzünden gece mavisi ürününü satın aldım. Ürünü açar açmaz Teknosa aradım sağ olsunlar ertesi gün dönüş yaptılar ve kutunun açılmasından dolayı ürünü değiştirmeyeceklerini söylediler.


Gerçekten sizin hatanızın bedelini biz müşteriler ödüyoruz ve her durumda siz müşteri memnuniyeti adına kendi cebinizi düşünüyorsunuz. Siz ve sizin gibi bir çok şirket ne yazık ki markalaşmadan kaliteden müşteri memnuniyetinden çok uzaksınız. Ama benim içinde bir ders oldu en azından bir daha firmanızı tercih etmeyeceğim.

Nasuh Nasuh 408 Okunma

Cevaplar

  • Nasuh16 s

    Başvurumu çok güzel değerlendirdiniz hiçbir şey yapmayarak bu zamana kadar görüştüğüm en kötü müşteri temsilcisiyle karşılaştım. Yani şaka gibi kendileri beni mağdur ediyor tamamen kendi hataları ama hiçbir şey yapamayacaklarını söylüyorlar. Tamamen rezilsiniz.

  • Teknosa Temsilcisi4 g

    Değerli Müşterimiz,   Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.     Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler