Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Teknosa Klima Teslimat Sorunu

Davut
25 Haziran 18:57
166

İzmir Gaziemir Optimum AVM Teknosa mağazasından almış olduğum Samsung klima 18. Günde hala elime ulaşmadı. Her aradığımda bugün yarın diyerek oyalıyorlar. Yaz için aldık yaz bitecek klima yok evde hastam var ve bu mağduriyetim giderilmiyor. Bir daha Teknosa'dan asla alışveriş yapmayacağım.

Gelişme
Gelişme

06 Temmuz 16:15

İzmir Optimum AVM Teknosa'dan klima satın aldım. 20 gün boyunca teslimatı yapılmadı bende gittim bayiden ürün siparişini iptal ettim. Birkaç gün içinde paramın iade edileceğini söylediler ancak 10 gün oldu param iade edilmedi. Teknosa 1 aydır paramı gasp etmiş vermiyor. Pazartesiye kadar param hesabıma yatmazsa adli makamlara başvuracağım. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım. 1 aydır param orada değer kaybediyor. Teknosa'dan bir daha asla hiçbir ürün satın almayacağım aldırmayacağım. Mağduriyetim derhal giderilmesini istiyorum. Aksi takdirde mahkeme yoluna gideceğim.

25 Haziran 18:58 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Öncelikle Teknosa’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz olumsuz deneyim için üzgünüz. Talebinizin çözümlenmesi için gerekli incelemelerimizi yapmaya başladık. Memnuniyetinizi sağlayabilmek için çözüm önerilerimizle sizi en kısa sürede arayacağız. İyi günler dileriz. Teknosa

Davut
26 Haziran 09:16

Teslimatla ilgili Teknosa'dan ulaşım sağlandı ancak sonuç alamıyorum. Kargom bugünde teslim edilmezse Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım. Mesele artık sadece teslimat değil 20 günlük mağduriyetim ne olacak? Müşterilere 3-5 iş gününde ürünü teslim ediyoruz deyip kandırarak ürün satmak ne kadar etik ve Teknosa gibi bir köklü şirkete ne derece yakışıyor? 20 gündür her aradığımda tek söyledikleri ''aksiyon alıyoruz'' demek. Her aradığımda bugün saat 18:00 a kadar teslim edilecek deyip müşteriyi oyalamak ne demek.

Davut
26 Haziran 17:19

20 gün bekletilip Sonuç olarak siparişimi iptal ettim. Ürün satarken bir imzayla banka hesabı açtırıp kredi kullandırabilen Teknosa iptal için saçma sapan engeller çıkardı. Bir daha Teknosa'dan asla hiçbir ürün satın almayacağım aldırmayacağım

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Teknosa İzmir Optimum Mağazası Yaratılan Mağduriyet Ve Üslup

Feyza
17 Temmuz 17:20
261
1

Teknosa İzmir Optimum Gaziemir Mağazasından Ürün Alamadım Ve Sorun Çözülmedi

Yıldız
03 Ekim 2023 08:58
252

İPhone 11 Teknosa Şubesi Kırılmaz Cam Sorunu

Furkan
14 Ekim 2023 23:43
233
1

Teknosa'da Ekran Korucu Sorunu

Merve
05 Ekim 2023 00:50
737
Teknosa'da Ekran Korucu Sorunu
Benzer Şikayet Yaz
Teknosa Kategorileri