19 Temmuz 2016

Teknosa Kırılmaz Cam Ekran Koruma Garantisi!

3 ay önce Teknosa'dan LG G3 telefon için LG’ye uyumlu 1 yıl garantili ve herhangi bir kırılma veya hasar durumunda 2.si bedava dayanıklı cam ekran koruma aldım. Telefonumun yere düşmesi sonucu dayanıklı cam ekran koruması kırıldı. Fatura ile Teknosa'ya gittim. Görevli bana Türkiye genelinde bazı mağazalarının kapanacağından bilgisayarda ürün iadesi, değiştirme gibi işlemlere kapalı olduğunu şu an herhangi bir işlem yapamayacağını istersem Podium Teknosa ile görüşeceğimi belki onların bu işlemi gerçekleştirebileceklerini söyledi.


Onlarda artık bu almış olduğunuz ürünler 1 yıl garantili olmadığı ürünü aldıktan 14 gün içerisinde değişimi olduğu daha sonra bunlara herhangi bir işlem yapılmadığını söylediler. Ben bu kararın eskiyi bağlamadığını yeni alınanlar için olabileceğini, böyle güvenilir bir mağazanın bu kadar basit spotçu mantığı ile iş yapmayacağını söyledim.

Yusuf 833 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf07 Aralık 2016

    Şikayet varın şikayeti değerlendirmesinden sonra yine bana aynı şeylerden bahsettiler almış olduğunuz ürünler 1 yıl garantili olmadığı ürünü aldıktan 14 gün içerisinde değişimi olduğu daha sonra bunlara herhangi bir işlem yapılmadığını söylediler. Ben bu kararın eskiyi bağlamadığı gibi gülünç gerekçe söylediler. Diyecek başka bir şey bulamıyorum Koskoca Teknosa ayıp... ... .

  • Teknosa Temsilcisi19 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön