20 Ekim 2016 #6738019

Teknosa Kenwood Süpürge Motor Yandı Kullanıcı Hatası Dediler!

Mağazanızın Neo marin şubesinden 06/11/2014'te satın aldığım Kenwood marka VC6850 model elektrik süpürgesi geçtiğimiz haftalarda arızalandı. Motordan gelen aşırı yüksek ses nedeni ile kullanılamaz durumda. Teknik servise 13 gün önce teslim edildi. Bu cihazın garanti süresinin bitmesine bir ay daha kalmasına rağmen üretici firma “ kullanıcı hatası “ sebebiyle filtrelerin ve yanan motorun değişim ücretini bana yüklemeye çalışmaktadır.


Bu cihazın filtreleri gerektiği gibi temizlenmiş ve itina ile kullanılmıştır. Kullanım kılavuzunda “ filtrele her iki ayda bir değişecek “ diye bir ibare yoktur. Üretici firmanın da da garanti belgesine yazdığı gibi “malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır " hüküm uygulansın. Elektrik süpürgemi denizdeki yosunları veya Alaska'da ki karları ya da çölde ki kumu temizlemek için kullanmadım, evi temizledik.

Cüneyt 106 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt21 Ekim 2016

    Teknosa ' da artık bitmiş aynı diğer markalar gibi. Beni aradılar " teknik servis raporu ne ise odur dediler ". Telefondaki genç kişi ezbere bir şekilde konuştu. Ama önemli olanı atladı " garantili ürün " neden tamir parası isteniyor ki! Yazık Teknosa dan mal alırken artık iki defa düşüneceğim. Ya da diğer marketlere yöneleceğim. Şikayetimi çözümlemediler.

  • Teknosa Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön