28 Şubat 2013

Teknosa Kayıt Dışı Telefon!

Teknosadan cep telefonu almıştım. Bozuldu. Garantiye verdim. Yapılıp yapılmamasını sorguluyordum. Birde kayıt dışı olup olmamasını sorguladım. Telefon kayıt dışıydı. Şok oldum. Teknosa gibi bir kurumun nasıl böyle bir şey yapıyor olmasını düşündüm.

Bunu göz ardı edemezdim. Devlet adamıyım sonuçta. Sabancı duysa bunu kemikleri sızlar mezarda. Belgesi mevcut. Artık tanınmış mağazalara da güvenim kalmadı. Telefon komple değişmiş. Yenilendi de hani onun garantisi? Garanti belgesini istiyorum. Gereğini yapın lütfen.

Yahya 129 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi02 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön