24 Ağustos 2013

Teknosa Kasko Yapmışlardı Ve Telefonum Çalındı Ödemiyor!

Teknosa'dan aldığım cep telefonunu kasada ödeme yaparken bana kasko yapmak ister misiniz hırsızlık, bozulma, ıslanma vs. geniş kapsamlı kasko denilince tamam dedim. Hemen kasada hızlı bir şekilde kasko yapılıp 125 TL gibi bir rakam aldılar ve kafam, çalınsa da, bozulsa da rahat dedim ve telefon 1 ay sonra çalındı!


Polisten rapor alıp Teknosa mağazasına verdim ve 1.5 hafta sonra cevap geldi yapılan incelemede hatalı sizsiniz ihmal var kasko kapsam dışında ödeme yapamıyoruz, hakkımı başka bir şekil de arayacağım dediğim de saygısız bir şekilde cevap verildi.

Hasan 3.357 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön