01 Kasım 2016 #6832743

Teknosa Kampanya Yanıltması

Teknosa.com'dan 31.10.2016 süresine kadar olan bir kampanyadan yararlanmak için son gün akşamı televizyon satın alımını gerçekleştirdim. Ancak ertesi gün siparişimin iptal edildiğini ve ip adresimin farklı gözüktüğünden güvenlik kaynaklı iptal edildiğini ilettiler. Kampanyanın süresi geçtiği için de bu puanı ve indirimi sağlamayacağını ilettiler. Teknosa güvencesiyle piyasa da hareket eden bir firmanın böyle küçük hesaplar peşine düşmesine anlam veremedim. Ama kesinlikle bir daha alışveriş yapmayacağım.

Ahmet 187 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet03 Kasım 2016

  Tekno'sa müşteri hizmetlerinin ne kadar ilgili olduğunun bir kanıtı daha,3 gün önce işleme alınan başvuru ile ilgili tarafıma herhangi bir dönüş yapılmadığı gibi, konuyla ilgili ödeme tutarını'da 2 gün sonra iade edebildiler. Merak ettiğim konu sipariş'i red edilen tutarın ödemesini neden tahsil edip bekletip kampanya tamamlandığında red bilgisi iletiliyor?

 • Teknosa Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön