24 Ekim 2016 #6769663

Teknosa İstanbul Pendik Şubesi Skandalı

Pendik şube çalışanlarından başta y*** hanım olmak üzere hepsinden şikayetçiyim. 3 ay önce aldığım telefon kasko yaptırdım. İçine su kaçınca Pendik şubeye gidip gerekli bilgileri verip telefon teslim ettim. 10 gün sonra telefon 450 TL masrafı olduğunu söylediler. Kaskosu olduğunu tekrar belirtince yeni bir süreç daha başladı. Yine bir 10 güne yakın zaman geçince telefon gelip alabileceğimi söylediler. Gittiğimde telefon yapılmadığını gördüm. Tekrar onlara bıraktım.


Birkaç gün sonra arayıp telefon hala gelip almadığımı ilettiler. Telefon yapılmadığını bu yüzden almadığımı söyledim bir süre sonra tekrar arayıp kaskoya telefon kendim göndermem gerektiğini ve Teknosa'dan yapamayacağımı bildirdiler. 20 gün boyunca telefon onlarda kalıp birbirlerinden haberleri olmadan sürekli beni arayıp hatalı bilgi verdiler. Şimdi de dalga geçer gibi telefon siz göndereceksiniz diyorlar. Konuyla ilgili şikayetimi her yere ileteceğim!

Erhan 150 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz,   Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.     Saygılarımızla     TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön