Teknosa İpad 7. Aldım Nesil Hala Kargoya Verilmedi

Kubilay Kubilay4 hafta önce

Geçen hafta oğlum için iPad 7. Nesil aldım bir hafta oldu hala kargoya verilmedi. Ne zaman kargo yapacaksınız diyorum yanıt da alamıyorum. Okullar başladı çocuk eğitimini düzgün alamıyor. Koca Teknosa dedik güvendik ama yanıldık galiba. Şimdi iPad 7 nesil rakamlarına baktım ciddi artış olmuş eğer bu ürünü iptal edersem 500 TL kaybım olacak bunu kim karşılayacak?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kubilay 2 hafta önce

Hiç kimse benimle irtibata geçmedi. Geçilse ne olacak ki zaten satışı iptal ettiniz mağdur olduk zaten. Teknosa ismine güvenmekta hata etmişiz.

Teknosa Logo Teknosa 2 hafta önce

Müşterimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Teknosa Müşteri Hizmetleri

profile-icon Kubilay 3 hafta önce

Teknosa satışı iptal etti bende oğlumda mağdur olduk.

profile-icon Kubilay 3 hafta önce

Allah sizi bildiği gibi yapsın çocuk mağdur oldu sizin yüzünüzden madem stoğunuz da yok ne diye satışa açıyorsunuz ne biçim firmasınız siz böyle merdiven altı firmadan farkınız yok. Sizin yüzünüzden 500 TL pahalıya alacağım aynı ürünü. Adam gibi baştan iptal edin satışı deseydinşz ya 1 hafta olmuş şimdi mesaj atıyorsunuz iptal edebilirsiniz satışı diye ayıptır ayıp.

profile-icon Kubilay 3 hafta önce

Ürünün kargoda olup olmadığı ile ilgili hala bir geri dönüş yapılmadı? Gönderecekmisiniz ürünü?

Teknosa Logo Teknosa 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili irtibat numaranızdan size ulaşamadık. İrtibat bilgilerinizi bizimle paylaşabilir veya 0850 222 55 99’dan bize ulaşabilirsiniz. Teknosa Müşteri Hizmetleri

Teknosa Logo Teknosa 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa süre içinde sizinle irtibata geçeceğiz. Dilerseniz tüm görüş ve önerileriniz için 0850 222 55 99’dan bize ulaşabilirsiniz. Teknosa Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler