20 Ekim 2016 #6731623

Teknosa İnternet Sitesinden Bozuk Ürünü Sattılar

Teknosa internet sitesinden outlet telsiz telefon aldım. Kutu geldiğinde üzerinde kontrol edilmiştir yazmasına rağmen bozuk ürün geldi. Aynı gün Teknosa'ya şikayetimi yazdım. İade edebileceğimi ya da teknik servise gönderebileceğimi yazdı. Bende uygun fiyat bulduğum için servise yollamayı tercih ettim. Servise gitti geldi 1 günde aynı şekilde bozuldu. Servisi aradım sordum, telefonun düşmeye bağlı flxsisi oynamış, yapsakta tekrar bozulur dediler.


Tekrar Teknosa şikayete mail attım. Giderilemeyecek bir arıza ise ne olacak diye sordum. İlk başta iade edebilirdiniz, servis raporu ne gelirse ona göre işlem yapılır dedi. Ee servis düşmüş diyor, bana bozuk gelmiş yollayan kişi kontrol etmemiş ama kontrol edilmiştir bandrolu yapışmış. Yazılımsal bir sorun, yazı karakteri bozuk herkes üstünden atıyor. Teknosa'nın ise yaramayan bozuk ürünü satın almış oluyorum. Bildirmeme rağmende yardımcı olunmadı, elimde kaldı.

Bülent 222 Okunma

Cevaplar

  • Bülent16 Kasım 2016

    30.09.2016 Teknosa'dan aldığım tesiz telefonu daha hiç kullanmadan 2 defa servise gönderdim tel haşat olmuş tarih 15.11.2016 ve gelen ürün hala bozuk üstelik servis tekrar bozulacaktır tamir edilemez ürün düşürülmüş diyor, teknosa dan kutu ile gelen telefon kutusunda kontrol edilmiştir yazmasına rağmen resimde gördüğünüz gibi yazı karakteri bozuk yollandı tarafıma cihaz teknosa servise yollayın diyor servis yapacak bir şey yok düşürülmüş diyor.Ürünü bozuk yollayan teknosa yapamayan servis ceremesini çeken ben bu konuda teknosayı kınıyorum bozuk ürün satıp arkasında durmadığı için size ürün bozuk yollansa bile bir kılıf uydurup mağdur edilebiliyorsunuz üstelik teknosa gibi bir firma bunuyapan merdiven altı firma gibi yapacak bir şey yok diyor bozuk ürünü yollayan kişiyi bulacağı yerde alıcısını mağdur ediyor lütfen bu firmadan ürün alırken tekrar düşünün düştüğüm duruma düşebilirsiniz.

  • Teknosa Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön