28 Ekim 2016 #6803494

Teknosa İnternet Sitesinde Yazılanlar Yanıltıyor!

27.10.2016 tarihinde Teknosa.com.tr'den almış olduğum Samsung j7 prime gold akıllı telefon için mağazadan alma kampanyasıyla aldım 50 TL daha ucuz oluyor diye. Hatta ne yazılmış ürünün altına 1 saat sonra teslim. Değil 1 saat 3 saat sonra mağazaya gidiyorum, sonuçta telefonsuzum birkaç gündür ve almam gerekiyor. Gittiğim de mağaza personeli ekrana düşmemiş diyor yahu bu hani 1 saat sonra teslimdi. Kredi kartımdan ücreti de kesmişsiniz.


Müşteri hizmetlerini arıyorum gün içinde birkaç defa satın almayı denemişsiniz bu sebepten diyor güvenlik gerekçesiyle incelemede. Ya bu kadar ne inceleniyor anlamıyorum veya tarafımıza neden bilgisi verilmiyor. Sonuç itibariyle parasını ödediğim ürünü almaya gidiyorum mağazaya. Üzerinden 24 saat geçecek ve hala onaylanmamış ve ne olacağı da belli değil henüz. Mağdur bir şekilde bekletilmek midir? Teknosa'nın görevi.

Mustafa 89 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa28 Ekim 2016

  Hala geri dönüş sağlanmadı ve ne olacağı belli değil. Bu kadar ilgisiz vurdum duymaz bir teknoloji şirketi daha yoktur. Ne ürünü alabiliyorum ne de paramın iadesini. Defalarca müşteri hizmetlerini arıyorum hiç kimsenin bir şeyden haberi yok henüz sonuç aynı deniliyor. 05549974533 bu numaradan ulaşabilirsiniz diye geri dönüş yaptım fakat henüz hiçbir dönüş yapılmadı.

 • Teknosa Temsilcisi28 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön