06 Mayıs 2013 #1780188

Teknosa İnternet Satışında 7 Gün İadede Zorluk Çıkarıyorlar!

Teknosa'nın internet sitesinden aldığım led tv'de ölü pixel çıktı.Bilindiği üzere netten yapılan alışverişlerde kusur belirtmeden 7 gün içinde iade hakkımız var.Pazartesi ürünü aldım. 6.gün cumartesi servis tutanak tuttu. Aynı gün saat 17:50 civarı Teknosa Müşteri Hizmetleri'nden B. hn. bugün anlaşmalı kargo firmamıza vermeniz gerekiyor.


Pazartesi elimize ulaşsın dedi. Saatin geç olması ve yetiştirmemin imkansız olması sebebiyle cihazı ben size kendim getireyim dediğimde, bunun mümkün olamayacağını ifade etti.Bu şartı sürmek için iade alternatifinin olmadığı kesin olarak ifade edilmeli. Oysaki ifadeleri aynen şöyle:"anlaşmalı kargo firmamız ile ürünü depo adresimize gönderebilirsiniz"

Burak 58 Okunma

Cevaplar

  • Burak24 Mayıs 2013

    Dikkat ettiniz mi? Verilen tüm cevaplar kopyala yapıştır. Tüm müşteri şikayetlerine aynı şekilde yanıt veriyorlar. İş bu kadar basit(!) Müşteri memnuniyetine verilen önem.... vs. vs. Gerçek ne peki? Müşteri memnuniyeti umurlarında değil. Çağrı merkezindeki tüm görüşmeler kaydediliyormuş!!! Puah.. Eee sonra.. Kimse bir sürü hakkaniyetsiz davranışa maruz kalmama rağmen bana geri dönüş yapmadı. Bunları kim dinliyorsa bizim için dinlemiyor. Ne bir özür, ne bir alttan alma. Herşey problem kapatmaktan ibaret. Problem cevaplandı mı? Evet efendim cevaplandı(!) Gerçek ne peki? Kesinlikle müşteri adına bir şey yapılmadı. Ama bütün problemlere cevap verdiniz değil mi?????

  • Burak22 Mayıs 2013

    Problemin Teknosa tarafından çözümü o an itibariyle sağlanmadığından Samsung Teknik Servisince iade alınmasını sağladım. Değişim kararın çıkması ve onaylanması tam 14 gün sürdü. 21 Mayıs 2013 itibariyle Samsung'un değişim raporunu Teknosa'ya ulaştırdım. Tarafıma henüz geri dönüş sağlanmadı. Şunun altını çizmek gerekiyor. Müşteri memnuniyetine verilen önemin en önemli kriterlerin biri hızlı aksiyon alınmasıdır. Bakalım Teknosa değişim kararı raporla sabit olan ve her türlü belgesi kendilerine iletilen bu durumla ilgili ne zaman aksiyon alacak!

  • Teknosa Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sn. Yetkili ; Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir. Konuyu bilgilerinize sunariz. Saygilarimizla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön