16 Mart 2013 #1689788

Teknosa İmeisi Klonlanmış!

Ne zamandır çekmecede duran, şu anki telefonumun bozulmasıyla geçici olarak kullanmak istediğim, Teknosa optimum şubesinden kaç sene önce aldığımı hatırlamadığım (yaklaşık 6-7 sene olmuştur herhalde. ) Sony Ericsson T290İ model telefonun imeisi klonlanmış. Bende bunun üzerine teknosa danışma hattını aradım.


Başta belirttim ürün çok eski olduğundan kutusu ve faturası atılmıştı. Teknosa müşteri hizmetlerindeki arkadaş o zamanki kredi kartı numaramı sordu. Ben onun üzerine kaç tane kart değiştirdim onu mu ezberimde tutacaktım ? İsim soyisimden bulunamaz mıydı fatura ? Hem ben neden uğraşayım ki gidip kayıt ettirmekle?

Mert 97 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön