11 Mayıs 2013 #1791805

Teknosa İlgisizlik!

Teknosa dan aldığım Samsung galaxy S3 Mini cep telefonumu 20 cm lik yükseklikten yani dizimden toprağa düşürdüm. Telefonumun ekranı kırıldı ve bununla ilgili teknosa çalışanları bize bunun kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Satarken her özelliğini söylüyorlarda neden 20 cm den düşünce ekranı parçalanacağını söylemiyorlar.


Garantiye göndereceklerini söylediler fakat müşteri hatası olarak geri geleceğini söylediler. Benimde arkadaşlara söylediğim ben bu telefonu teknosadan aldığımı söyledim. beni samsungun garantisi ilgilendirmeyeceğini söyledim onlarda prosedür böyle dediler. Bende tüketici haklarına gideceğim dedim. Sz bilirsiniz dediler.

Yusuf 61 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf24 Mayıs 2013

    tüketici haklarından bahseder gözdağı mı veriyorsunuz bana? Beni arayıp benimle görüştünüz.. Neden böyle bir saçma sapan yazıya gerek duyuldu?? Benimle telefondan görüşmelerinizi kayıt altına aldık. gerekenlerin yapılıp yapılmayacagını ilerleyen zamanda göreceğiz. O zaman hep beraber kanuni bir şekilde anlaşacağız..

  • Teknosa Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön