29 Nisan 2013 #1770015

Teknosa İki Aydan Fazla Zamanımı Aldı!

23.02.2013 tarihinde malatya park teknosadan telefon aldım.Cihazın dokunmatiği arızalıymış. Ertesi gün mağazaya götürdüm iade almadılar.Bende tüketici hakem heyetine başvurdum.Lehime çıkan kararla birlikte 16.04.2013 tarihinde tekrar teknosaya gittim.Bu defada 15 gün daha beklemem gerektiğini söylediler.


Cihazı aldığımdan beri en az 20 defa teknosaya gittim geldim.Ve aradan 2 aydan fazla zaman geçmiş hala bekliyorum. Artık bıktım usandım.Bir insan bu kadarda bekletilmez bu kadarda yorulmaz. Teknosanın yetkilileri daha neyi bekliyorum ben. Herşey ortada telefon arızalı 2 ayı geçti telefon kullanamıyorum.Bir an önce para iadesinin yapılarak mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Mehmet 30 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön