22 Nisan 2013 #1755642

Teknosa Herşeyden Önce Ücret!

Mardin kızıltepe şubesinden aldığım çamaşır makinasına 1 yıllık tekno garantiyi 54 liraya yaptılar daha sonra eve geldiğimde teknosanın İnternet sitesinde aynı çamaşır makinasının 1 yıllık tekno garantisinin 37 lira olduğunu gördüm. müşteri hizmetlerine durumu bildirdikten 2 gün sonra bana döndüler ve muhteşem cevap verdiler.


Mağazadaki garanti genişletilmiş garantiymiş, tekno garanti biraz daha dar bir garantiymiş ama ben hala bir şey anlamadım makina 3 yıl firma garantili tekno garantinin amacı ne olabilir ki genişletilmiş garanti adı altında bir garanti daha çıkarmışlar ve neden hiç bir şubede ve internet sitesinde böyle bir garantiden bahsedilmiyor ve önümüze seçenek olarak sunulmuyor.

Selma 261 Okunma

Cevaplar

  • Selma05 Mayıs 2013

    müşteri temsilcisi ile görüşme yaptık fakat memnun kalmadım bana yine haklısınız deyip kapattılar.

  • Teknosa Temsilcisi23 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön