19 Mart 2013

Teknosa Hediye Çekini Online Alışverişte Kullanamadım!

17/12/2012 tarihinde Teknosa hediye çekleri ile internet üzerinden alışveriş yapmak istedim. Herbir hediye çekinin sadece tek bir alışverişte kullanılabileceği çekin üzerinde yazmasına rağmen ben iki adet çekin şifre bölümün kazıyarak kullanmak istedim.


Şifre bölümlerini kazıdıktan sonra Teknosa şubelerinde kullanamayacağı yönünde bilgilendirme yazıyordu. Buraya kadar suç bende. Ancak bunun telafisi ile ilgili firmadan hiçbir yardım göremedim. Özellikle şubedeki arkadaşlara durumu anlattığımda yüzüme dahi bakmadan cevap verdiler.

Alper 58 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön