09 Haziran 2015

Teknosa Hediye Çeki Kullanımı!

Teknosa.com'dan 27.05.2015'de LG TV satın aldım ve sonucunda 170 TL hediye çeki kazandım. Çeki kullanmak istedim fakat çek tutarının 3 katı alışverişlerde kullanılacağı uyarısı verdi. Bu da bana çok saçma geldi. Yani alışverişimi yapmışım çeki kazanmışım kullanmak için tekrar bir alışverişe yönlendiriliyorum. Bu tüketici haklarına aykırıdır. Konu hakkındaki mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ahmet 387 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet09 Haziran 2015

    Teknosa tarafından arandım ve kampanya koşullarının hediye çeki tutarı*3 katı kadar alışveriş yaptığım zaman çekin kullanılacağı şeklinde olduğu belirtildi. o zaman yapılması gereken alışveriş sonunda hediye çeki kazandınız denmemesi lazım. Bu çekin kullanamıyorum 170 TL'lik çek heba oldu. Bu koşulların değiştirlmesi gerekir, tüketici haklarına aykırıdır. Yapılan alışverişten sonra tekrar bir alışverişe zorlama vardır. Kullanımın hediye çeki kadar tutarlı alışverişlerede açılması gerekir. teknosa'ya tavsiye müşteri memnuniyetsizliği yaratıyor böyle yaparak.

  • Teknosa Temsilcisi09 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön